Tinklapio kūrimas ir administravimas

Interneto svetainė - Jūsų verslo veidas skaitmeninėje erdvėje ir įrankis parduoti internete

Pripažinkime, gyvename laikais, kai aktualių produktų, prekių ar paslaugų vartotojas pirmiausia ieško INTERNETE.

Puiki verslo idėja - visko pagrindas. Tačiau kaip ir menininkui, kuriančiam autorinį darbą, taip ir verslininkui, vystančiam unikalias verslo idėjas, gyvybiškai svarbus elementas - auditorija

Kaip ją pasiekti? 

Verslo vizitinė kortelė - interneto svetainė (tinklapis). Verslo sėkmė  - estetiškas, šiuolaikiškas, techniškai tvarkingas, kalbantis teisinga kalba ir, svarbiausia, aktualios auditorijos surandamas tinklapis. 

Taigi paslauga INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS - vienas pirmųjų žingsnių, rekomenduojamų (švelnus žodis) šiuolaikiniam verslui.

 Ir nepamirškite, kad šiuolaikiniam verslui jau nepakanka tik būti internete. Jeigu verslo veidas internete - tinklalapis, tai socialinių tinklų  marketingas (facebook, instagram, linkedin ir kt.) -  veidas su skoningu makiažu. Tai pati geriausia priemonė ne tik sudominti potencialų klientą, bet ir išlaikyti jo dėmesį, užsitarnauti lojalumą bei "įdarbinti" jį auginant klientų ratą. 

Tinklalapis. Svarbūs faktoriai, kuriant interneto svetainę


Tinklapio kūrimas. Elementai numatomi ir standartiniame svetainės kūrimo pakete

Domenas. Domeno registravimas

Domenas - svetainės vardas (www.jususvetainesvardas.lt) - svarbus pirmas žingsnis. Jo idėja, skambumas, įsimintinumas - svarbūs aspektai, pagal kuriuos jus suras ir įsimins potencialus klientas. Domenas, kaip raktažodis, užima svarbų vaidmenį  SEO projekte. 

Aktualus patarimas? Patarsime. Domeno registravimas ir panašūs veiksmai ne jūsų stichija? Padarysime tai už jus. 

Domenas paprastai išsiperkamas metams ir kasmet mokamas metinis jo išlaikymo mokestis.

Hostingas. Svetainės talpinimas

Kai tinklalapis sukurtas ir pasiruošęs priimti lankytojus, hostingas, kalbant paprasta kalba - interneto svetainės patalpinimas internete

Už tai, kad jūsų svetainė internete turėtų savo vietą - paprastai atitinkamam tiekėjui mokamas metinis mokestis.

Hostingas (svetainės patalpinimas internete), kaip ir domenas, paprastai išsiperkamas metams ir kasmet mokamas metinis jo palaikymo mokestis. 

SSL sertifikatas

SSL sertifikatas tai lyg jūsų svetainės ID. Šis elektroninis dokumentas reprezentuoja, kad svetainėje naršyti saugu, joje esantys duomenys perduodami saugiai.

SSL sertifikatas užšifruoja informaciją, kurią svetainėje paliko jūsų lankytojas, taip užkertamas kelias įsiterpti ir nuskaityti duomenis trečiosioms šalims (pavyzdžiui, asmens duomenis ar suvedamą mokėjimo informaciją). 

Kaip atpažinti ar svetainė turi SSL sertifikatą? Naršyklėje, prieš interneto adresą, turėtų būti matomas užrakintos spynelės ženkliukas.  

SSL sertifikatas - svarbus SEO elementas. Saugi interneto svetainė Google paieškoje visuomet bus pozicionuojama aukščiau.

Tekstai. Turinys - karalius

Tekstas interneto svetainėje atlieka šias funkcijas: informuoja, parduoda, palaiko ryšį su klientais, populiarina prekės ženklą. 

Jūsų svetainės tekstas turi būti ne per ilgas (bet jokiais būdais teksto negali būti per mažai. Kad ir kokius gražius paveiksliukius naudotumėte, jie papildo tekstinį turinį, tačiau be jo - NEPARDUODA), suprantamas ir naudingas skaitytojui. 

Ypač svarbūs tekstai yra SEO prasme, t.y., kalbėdami jūsų potencialiam klientui turite kalbėti jo kalba. Ruošiant interneto svetainei tekstą (ypač puslapių pavadinimus, antraštes, paantraštes) labai svarbu turėti rinkos raktinių žodžių tyrimo rezultatus. 

Standartiniame pakete tekstų kūrimas nėra numatytas, patalpinamas kliento paruoštas tekstas

Tektai, tekstų kūrimas, daugiau

SEO. Suderinamas su paieškos sistemomis

SEO, tiksliau vidinis SEO - svarbus faktorius, leidžiantis užtikrinti maksimalų interneto svetainės suderinamumą su paieškos sistemomis. 

Vidinis SEO, elementai (atliekama remiantis rinkos raktažodžių tyrimo rezultatais): 

  • taisyklingai suformuotos URL nuorodos;
  • meta įrašai (meta pavadinimai, aprašymai, raktažodžiai);
  • Įdiegtas google analytics kodas;
  • Integruota google meta žymė.
  • Pateikta schema markup.

Lengvai valdoma turinio valdymo sistema

Sukūrus interneto svetainę ir perdavus ją klientui, svarbus faktorius, lemiantis tolimesnį svetainės vystymą - turinio valdymo sistema (TVS), kuria būtų maksimaliai paprasta naudotis.

Užbaigus projektą - klientui viename dokumente perduodami visi su ja susiję prisijungimo duomenys (TVS, google analytics, google search console ir kt.).

Konsultacijos metu išsamiai paaiškinama, kaip naudotis TVS, talpinant įrašus savarankiškai, kaip naudotis lankomumo stebėsena.

Aktualus aistentas, reguliariai keliant turinį ir atliekant atnaujinimus svetainėje? Aptarkime svetainės priežiūros paslaugos privalumus. 

Be aukščiau minėtų savybių, šiuolaikinei interneto svetainei labai svarbu ir suderinamumas su socialiniais tinklais: facebook pikselio "įsodinimas", techninė galimybė mygtuko paspaudimu pasidalinti jūsų svetainės įrašais socialiniuose tinkluose, nukreipimas pamėgti jūsų verslo paskyras facebook, instagram, linkedin ir kt. 

Tinklapio kūrimas. Kiek kainuoja?


Paslaugų komplektai

Tinklalapis, standartinis paketas

Įskaičiuota: svetainės projekto parinkimas pagal kliento viziją, pageidaujamo svetainės medžio (site maps) aptarimas, svetainės modulių išdėstymas, atsižvelgiant į kliento pageidavimus, pateiktų tekstų patalpinimas, SSL sertifikatas, FAV ikona, antraštės ir poraštės puslapiai, pritaikomumas mobiliesiems įrenginiams, pagalba registruojant domeną ir įsigijant svetainės talpinimo planą (hostingas), vidinio SEO pagrindai (teisingos URL nuorodos, meta įrašų patalpinimas, meta žymė, google analytics kodas), socialinių tinklų įskiepiai, kontaktinės formos ir naujienlaiškio prenumeratos integracija, konsultacija, kaip naudotis turinio valdymo sistema ir stebėti svetainės lankomumo rodiklius. 


Svetainės apimtis - svetainės medį sudaro iki 5 pagrindinių šakų (skirsnių svetainės viršuje) ir ne daugiau 3 iš jų vedančių šakelių (poskirsnių). Svetainės langus bendrai sudaro ne daugiau 10 blokų (1 blokas - paprastai visas langas vienu metu (nepaslinkus pele žemyn) matomas kompiuterio ekrane.


Interneto svetainė kuriama naudojantis turinio valdymo sistemomis, kurios ypač patogios valdyti savo svetainę be profesionalių įgūdžių!


Tekstinę ir vaizdinę informaciją svetainei (taip pat ir meta įrašams) pateikia pats klientas (galima papildoma paslauga). Rekomenduojama: prieš ruošiant tekstus ir meta įrašus atlikti rinkos raktinių žodžių tyrimą.

nuo 350 Eur

Tinklalapis, midi paketas

Prie standartinių paslaugų paketo papildomai: rinkos raktinių žodžių tyrimas, meta įrašų tekstai pagrindinėms svetainės skiltims (Pradžia, Apie, Paslaugos, Kontaktai). Konsultacija, kaip valdyti svetainę ir pildyti turinį ateityje, kad šis būtų palankus SEO. 


Tekstinę ir vaizdinę medžiagą svetainei pateikia pats Klientas. 

nuo 420 Eur

STAR paketas. Tinklalapis + SEO projektas

Viskas nuo A iki Z: Tinklalapio sukūrimas (midi paketas) + pirminis SEO projektas (vidinis SEO + išorinis SEO).

nuo  990 Eur

Paslaugų komponentai, papildomos paslaugos

Rinkos raktinių žodžių tyrimas

nuo 90 Eur

Tekstai

Tekstų rašymas. Straipsniai, pranešimai spaudai, SEO straipsniai, WEB tekstai, reklaminiai tekstai, tekstai komunikacijai socialiniuose tinkluose, tinklaraštis (tinklaraščio įrašai) ir kt. Išsamiau.

nuo 20 Eur

(val.)

Paveiksliukų paieška, maketavimas

Iliustracijų svetainei paieška nemokamų arba mokamų (pagal susitarimą) nuotraukų kataloguose, maketavimo darbai.

nuo 20 Eur

(val.)

Svetainės skilčių plėtra (netilpus į standartinį paketą)

Didelės apimties svetainėms. Papildoma šaka (meniu juosta) svetainės medyje ar blokas esamoje juostoje

10 Eur

(vnt.)

Socialinių tinklų marketingas

Paskyrų sukūrimas, turinio kūrimas, reklaminių kampanijų kūrimas ir valdymas. Išsamiau.

nuo 50 Eur 

(mėn.)

Svetainės priežiūra

Nuolatinis svetainės turinio pildymas pateiktu tekstu, pakeitimų atlikimas sutartu dažnumu.

Galima ir svetainės priežiūra su Asteri kuriamu turiniu (tinklaraščio įrašai, naujienlaiškių kūrimas ir siuntimas). Kaina derinama individualiai.

nuo  150 Eur

(mėn.)

Konsultacija

Perkant tinklapio kūrimo paslaugas, 1 valandos konsultacija - nemokamai.

 60 Eur

(val.)

Interneto svetainė Google top 10, neperkant Google adwords paslaugų?


Sukūrėte reprezentatyvią interneto svetainę? Puiku! 

Kitas Jūsų žingsnis - veiksmų, užtikrisiančių Jūsų svetainės matomumą tikslinės auditorijos akyse strategija ir išorinių nuorodų tinklas, vedantis jūsų link. Kas tai?

Dažniausiai tolimesnių tikslų efektyviam pasiekimui pasitarnauja šis duetas: SEO paslaugos ir socialinių tinklų marketingas

SEO paslaugos. SEO optimizacija. SEO priežiūra. Interbeto svetainė Google top 10, neperkant Google adwords reklamos. Tinklalapis ir tinklaraštis, kaip jį vesti? Socialinių tinklų marketingas: įdomus turinys, efektyvios reklaminės kampanijos - raktas į sėkmę.


Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite nemokamų naudingų patarimų tiesiai į pašto dėžutę.