Internetinių svetainių kūrimas

Internetinė svetainė - verslo vizitinė kortelė internete

Pripažinkime, gyvename laikais, kai aktualių produktų, prekių ar paslaugų vartotojas pirmiausia ieško INTERNETE.

Puiki verslo idėja - visko pagrindas. Tačiau kaip ir menininkui, kuriančiam autorinį darbą, taip ir verslininkui, vystančiam unikalias verslo idėjas, gyvybiškai svarbus elementas - auditorija

Kaip ją pasiekti? 

Verslo vizitinė kortelė internete - interneto svetainė (tinklapis). Verslo sėkmė  - estetiškas, šiuolaikiškas, techniškai tvarkingas, kalbantis teisinga kalba (veiklos raktiniai žodžiai) ir, svarbiausia, aktualios auditorijos surandamas (SEO optimizacija) tinklapis. 

Internetinių svetainių kūrimas

Svarbūs projekto komponentai

Domenas. Domeno registravimas

Domenas - svetainės vardas (www.jususvetainesvardas.lt) - svarbus pirmas žingsnis. Jo idėja, skambumas, įsimintinumas - svarbūs aspektai, pagal kuriuos jus suras ir įsimins potencialus klientas. Domenas, kaip raktažodis, užima svarbų vaidmenį  SEO projekte. 

Aktualus patarimas? Patarsime. Domeno registravimas ir panašūs veiksmai ne jūsų stichija? Padarysime tai už jus. 

Domenas paprastai išsiperkamas metams ir kasmet mokamas metinis jo išlaikymo mokestis.

Hostingas. Svetainės talpinimas

Kai tinklalapis sukurtas ir pasiruošęs priimti lankytojus, hostingas, kalbant paprasta kalba - interneto svetainės patalpinimas internete

Už tai, kad jūsų svetainė internete turėtų savo vietą - paprastai atitinkamam tiekėjui mokamas metinis mokestis.

Hostingas (svetainės patalpinimas internete), kaip ir domenas, paprastai išsiperkamas metams ir kasmet mokamas metinis jo palaikymo mokestis. 

SSL sertifikatas

SSL sertifikatas tai lyg jūsų svetainės ID. Šis elektroninis dokumentas reprezentuoja, kad svetainėje naršyti saugu, joje esantys duomenys perduodami saugiai.

SSL sertifikatas užšifruoja informaciją, kurią svetainėje paliko jūsų lankytojas, taip užkertamas kelias įsiterpti ir nuskaityti duomenis trečiosioms šalims (pavyzdžiui, asmens duomenis ar suvedamą mokėjimo informaciją). 

Kaip atpažinti ar svetainė turi SSL sertifikatą? Naršyklėje, prieš interneto adresą, turėtų būti matomas užrakintos spynelės ženkliukas.  

SSL sertifikatas - svarbus SEO elementas. Saugi interneto svetainė Google paieškoje visuomet bus pozicionuojama aukščiau.

Tekstai. Turinys - karalius

Tekstinis turinys - privalomas internetinės svetainės komponentas. Iliustracijų pagrindu kalbanti internetinė svetainė ne tik turi gerokai mažesnius šansus parduoti, bet ir neturi galimybės būti įtraukta į Google paieškų rezultatus.

Ruošiant interneto svetainei tekstus - labai svarbu turėti rinkos raktinių žodžių tyrimo rezultatus. Parinkti raktiniai žodžiai turi būti panaudoti teisingai tinklapio struktūroje (projekto metu klientui suteikiama mokomoji atmintinė).

Galite pasirinkti paketą, kuriame tekstų rašymas bus atliktas už jus. 

SEO optimizavimas

SEO optimizavimas, tiksliau vidinis SEO - svarbus faktorius, leidžiantis užtikrinti maksimalų interneto svetainės suderinamumą su paieškos sistemomis. 

Vidinis SEO atliekama remiantis rinkos raktažodžių tyrimo rezultatais

  • teisingas svetainės medis;
  • taisyklingai suformuotos URL nuorodos;
  • patalpinti meta įrašai (meta pavadinimai, aprašymai, raktažodžiai);
  • Įdiegtas google analytics kodas;
  • Integruota google meta žymė.

Lengvai valdoma turinio valdymo sistema

Užbaigus projektą - klientui viename dokumente perduodami visi su ja susiję prisijungimo duomenys: prisijungimai prie turinio valdymo sistemos (TVS), google analytics, google search console ir kt..

Konsultacijos metu išsamiai paaiškinama, kaip naudotis TVS, kaip ateityje talpinti naują turinį, kaip stebėti ir analizuoti lankomumo rodiklius.

Galima internetinės svetainės nuolatinio administravimo paslauga, reguliarus tinklaraščio straipsnių rengimas.

Be aukščiau minėtų savybių, šiuolaikinei interneto svetainei labai svarbu ir suderinamumas su socialiniais tinklais: facebook pikselio įdiegimas, techninė galimybė mygtuko paspaudimu pasidalinti jūsų svetainės įrašais socialiniuose tinkluose, nukreipimas pamėgti jūsų verslo paskyras facebook, instagram, linkedin, youtube ir kt. 

Internetinių svetainių kūrimas. Kiek kainuoja?


Paslaugų komplektai

Internetinė svetainė, Mini paketas

Įskaičiuota: svetainės projekto ir turinio valdymo sistemos parinkimas pagal kliento viziją. Rinkos raktinių žodžių tyrimas ir rekomenduojamo svetainės medžio pateikimas.  Svetainės modulių išdėstymas, atsižvelgiant į kliento pageidavimus. Kliento pateiktų tekstų patalpinimas, SSL sertifikatas, FAV ikona, antraštės ir poraštės puslapiai, pritaikomumas mobiliesiems įrenginiams, pagalba registruojant domeną ir įsigijant svetainės talpinimo planą (hostingas), vidinio SEO pagrindai (teisingos URL nuorodos, meta įrašų patalpinimas, meta žymė, google analytics kodas), socialinių tinklų įskiepiai, kontaktinės formos ir naujienlaiškio prenumeratos integracija. Konsultacija, kaip naudotis turinio valdymo sistema ir stebėti svetainės lankomumo rodiklius. 

Svetainės apimtis - svetainės medį sudaro iki 5 pagrindinių šakų (skirsnių svetainės viršuje) ir ne daugiau 3 iš jų vedančių šakelių (poskirsnių). Svetainės langus bendrai sudaro ne daugiau 10 blokų (1 blokas - paprastai visas langas vienu metu (nepaslinkus pele žemyn) matomas kompiuterio ekrane.

Interneto svetainė kuriama naudojantis turinio valdymo sistemomis, kurios ypač patogios valdyti savo svetainę be profesionalių įgūdžių!

Tekstinę ir vaizdinę informaciją svetainei pateikia klientas (arba rinkitės žemiau nurodytą paketą). Tekstui i rvaizdiniam turiniui pateikiamos rekomendacijos ir instrukcijos, kad jis būtų palankus SEO.

nuo 650 Eur

Internetinė svetainė, Midi paketas

Prie standartinių paslaugų paketo papildomai: tekstai pagrindinėms svetainės skiltims (Pradžia, Apie, Paslaugos, Kontaktai, iki 7 vnt.). Konsultacija, kaip valdyti svetainę ir pildyti turinį ateityje, kad šis būtų palankus SEO. 


Vaizdinę medžiagą svetainei pateikia pats Klientas. 

nuo 850 Eur

Internetinė svetainė, Maxi paketas

Svetainė nuo A iki Z (pirmame pakete nurodytos apimties) + SEO projektas

nuo  2100 Eur

Internetinių parduotuvių kūrimas

Susisiekime ir parengsime jums pasiūlymą. Susisiekti

Individualiai

Paslaugų komponentai, papildomos paslaugos

Raktinių žodžių tyrimas

nuo 115 Eur

Tekstai

Tekstų rašymas. Straipsniai, pranešimai spaudai, SEO straipsniai, WEB tekstai, reklaminiai tekstai, tekstai komunikacijai socialiniuose tinkluose, tinklaraštis (tinklaraščio straipsniai) ir kt. Išsamiau.

nuo 40 Eur

(val.)

Paveiksliukų paieška, maketavimas

Iliustracijų svetainei paieška nemokamų arba mokamų (pagal susitarimą) nuotraukų kataloguose, maketavimo darbai.

nuo 30 Eur

(val.)

Svetainės skilčių plėtra (netilpus į standartinį paketą)

Didelės apimties svetainėms. Papildoma šaka (meniu juosta) svetainės medyje ar blokas esamoje juostoje

10 Eur

(vnt.)

Svetainės priežiūra

Nuolatinis svetainės turinio pildymas pateiktu tekstu, pakeitimų atlikimas sutartu dažnumu.

Galima ir svetainės priežiūra su Asteri kuriamu turiniu (tinklaraščio įrašai, naujienlaiškių kūrimas ir siuntimas). Kaina derinama individualiai.

nuo  160 Eur

(mėn.)

Konsultacijos verslui

Trukmė: iki 1,5 val.

 80 Eur


Interneto svetainė Google top 10, neperkant Google adwords paslaugų?


Sukūrėte reprezentatyvią interneto svetainę? Puiku! 

Kitas Jūsų žingsnis - potencialių lankytojų srautai. Užtikrinkite, kad internetinė svetainė būtų matoma tikslinės auditorijos akyse, ji būtų randama ir pateikiama paieškų rezultatų TOP'uose. Kaip tai padaryti?

Skaitmeninė rinkodara: SEO paslaugos, socialinių tinklų marketingas, naujienlaiškių marketingas ir daug kitų įrankų.

SEO paslaugos. SEO optimizacija. SEO marketingas. Internetinė svetainė Google top 10, neperkant Google adwords reklamos. Internetinė svetainė ir tinklaraštis, kaip jį vesti? Socialinių tinklų marketingas: įdomus turinys, efektyvi Facebook reklama.


Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite nemokamų naudingų patarimų tiesiai į pašto dėžutę.