Socialinių tinklų marketingas

Socialinių tinklų marketingas + reklama socialiniuose tinkluose =  Srautas į jūsų verslo šaltinius internete + Pardavimai internetu


Socialinių tinklų marketingas (socialinis marketingas), kas tai?

Tai jūsų verslą reprezentuojanti paskyra socialiniame tinkle (facebook, instagram, linkedin, youtube, pinterest ir kt.), o dar tiksliau, tai asmeninis prekės ženklas (asmuo - ekspertas), slypintis už jūsų verslo fasado internete. 

Ar man to reikia?

Nesvarbu kokia jūsų verslo idėja, be išimties, TAIP.

Kodėl turėčiau turėti ir nuosekliai vesti paskyrą socialiniame tinkle?

  • Jūsų verslo kalba socialiniame tinkle - puiki priemonė ne tik pasiekti ir sudominti potencialų klientą, bet ir išlaikyti jo dėmesį, užsitarnauti lojalumą bei "įdarbinti" jį auginant klientų ratą (rekomendacijos, dalinimasis jūsų kuriamu turiniu).
  • Interneto svetainė - verslo atspindys, vizitinė kortelė internete. Šiuolaikiniame pasaulyje vartotojas prioritetą teikia tam verslui, kur pažįstamas ir asmeninis prekės ženklas. Jeigu vartotojas gali rinktis, pirkti paslaugą iš verslo, kur mato tik logotipą, ar iš verslo, kur atstovas, kaip ekspertas, komunikuoja įdomiu turiniu, veda dialogą socialiniuose tinkluose - vienareikšmiškai, vartotojas pasirinks tą, kuris aktyvus ir jam jau tarsi pažįstamas. 
  • Paskyros socialiniuose tinkluose ir reguliarus turinys, vedantis į jūsų interneto svetainę - galingas potencialių klientų srauto atsivedimo šaltinis į jūsų tinklapį.
  • Tikslingai kuriama ir valdoma reklama socialiniuose tinkluose - vienas efektyviausių pardavimo būdų su vienu mažiausių konversijos (pardavimo) įkainiu.

Iki šiol nevedėte paskyros socialiniuose tinkluose? Nuo ko pradėti? Kaip planuoti turinį? Kaip veikia reklama Facebook? Kaip formuoti reklamines kampanijas, kad šios atvestų srautą į interneto svetainę, o atėjęs potencialus klientas taptų klientu?

Pirmos konsultacijos metu ne tik aptariame visa tai, bet ir sukuriame pirmų žingsnių planą.

Pirma konsultacija, nusprendus po jos tęsti bendradarbiavimą - nemokama!

Socialinių tinklų marketingas. Reklama Facebook. 

Kiek kainuoja?


Paslaugų komplektai

Konsultacija

Pasirinkus vieną iš mėnesinių planų - pirmoji konsultacija nemokama. 

60 Eur

Komunikacijos planas. Mentorystė

Konsultacija (iki 2 val. trukmės) - workshop, kurios metu kartu su Klientu paruošiamas mėnesio įrašų planas viename iš soc. tinklų ir aptariami konkretūs turinio vienetai (vizualika, tekstinis turinys)

Mėnesio eigoje kliento paruošti talpinimui turinio vienetai peržiūrimi, pateikiamos rekomendacijos korekcijoms (iki 2 k. vienam turinio vienetui, iki 15 vnt.).


Kaina galioja vienai paskyrai viename iš socialinių tinklų.

180 Eur

Reklama Facebook

AUDITORIJŲ PARINKIMAS, REKLAMINIŲ KAMPANIJŲ SUDARYMAS, VALDYMAS IR OPTIMIZAVIMAS FACEBOOK ADS MANAGER

+ Kliento sukurtų reklaminių vienetų peržiūra ir rekomendacijų korekcijoms pateikimas (iki 2 kartų vienam reklaminiam vienetui).

Kaina numatyta vienai paskyrai (gali būti sujungti to paties verslo Facebook ir Instagram profiliai).

Reklaminį turinį ruošia Klientas. Iki 15 vnt. / mėn.

250 Eur

Komunikacijos planas. Mentorystė  + Reklama Facebook

Kompleksinė paslauga: I + II. 

Kaina galioja vienai paskyrai viename iš socialinių tinklų, nebent tai būtų tas pats įrašų tinklelis tik skirtingų formatų pavidalu (dažniausiai tai panašus turinys adaptuotas Facebook ir Instagram kanalams: straipsnis, karuselė, trumpas tekstas, video ir pan.).

350 Eur

Papildomi ar atskiri paslaugų paketų komponentai

Facebook (ar instagram) paskyros sukūrimas, mini

Verslo puslapio sukūrimas Facebook, Instagram, Pinterest, Youtube, Google my business ir kt

Business Facebook paskyros sukūrimas profesionaliam ir maksimaliai saugiam verslo puslapių bei jų reklaminių kampanijų valdymui. Po paslaugos atlikimo pateikiama bazinė naudojimosi instrukcija. 


Kaina pateikta už vienos paskyros sukūrimą. Klientui siunčiamas klausimynas reikiamai informacijai surinkti.

nuo 50 Eur

Paskyros sukūrimas, opti

Verslo puslapio sukūrimas Facebook, Instagram (arba abu). Business Facebook paskyros sukūrimas profesionaliam ir maksimaliai saugiam verslo puslapių valdymui, reklaminių kampanijų valdymui. Pateikiama bazinė naudojimosi instrukcija.


Klientui pateikiamas klausimynas esminei reikalingai informacijai surinkti, paskyrų aprašymo tekstai ir, esant poreikiui, pirmoji vizualinė medžiaga (Facebook viršelio nuotrauka) parengiama už klientą. 

120 Eur

Tekstai komunikacijai socialiniuose tinkluose

Iki 250 žodžių.

nuo 20 Eur

(vnt.)

Reklaminiai tekstai

Trumpi tekstai: šūkiai, tekstai reklamai, skelbimai.

25 Eur

(vnt.)

Maketavimas

Maketas skelbimui, įrašui socialiniame tinkle. Tinkamų liustracijų paieška ir pritaikymas.

Tekstą pateikia klientas.

25 Eur

(val.)

Straipsniai spaudai, tinklaraščiui, kitiems šaltiniams

Išsamiau skilties TEKSTAI kainoraštyje

nuo 60 Eur

Komunikacijos plano parengimas prekinio ženklo žinomumo ir srauto į verslo šaltinius internete didinimui.

Planas sudaromas individualiai.

nuo 110 Eur

"Skirtumas tarp parinkto BEVEIK TEISINGO ir TEISINGO žodžio, tai lyg skirtumas tarp jonvabalio skleidžiamos šviesos ir žaibo blykstės" - Mark Twain. 

Sukūrėte puikią verslo idėją? Nepasilikite jos tik sau, artimos aplinkos ar atsitiktinei auditorijai, leiskite jai šviesti interneto platybėse ir būti matomai lyg žaibo blykstei. 

Po konsultacijos nusprendus drauge siekti jūsų užsibrėžtų tikslų - pirmoji konsultacija nemokama.