Skaitmeninė rinkodara

Verslo idėja + Interneto svetainė + SEO + Socialinių tinklų marketingas + Reklama socialiniuose tinkluose = Pardavimai internetu


Sukūrėte verslo idėją? Vizitinė kortelė internete - šiuolaikiškas, estetiškas, vartotojui artima kalba kalbantis ir maksimaliai su paieškos sistemomis suderintas tinklalapis. Ar to pakanka šiuolaikiniam vartotojui? Jau nepakanka.

Skaitmeninė rinkodara - tai ir nepriekaištingas SEO, išorinių nuorodų mezgimo planas, ir asmeninio prekinio ženklo kūrimas, į pagalbą pasitelkiant socialinius tinklus, tinklaraštį, straipsnius spaudoje ir kt., ir reklama socialiniuose tinkluose, ir daug kitų priemonių, skirtų ne tik atsivesti potencialų klientą į jūsų verslo šaltinius internete, bet ir parduoti.

"Skirtumas tarp parinkto BEVEIK TEISINGO ir TEISINGO žodžio, tai lyg skirtumas tarp jonvabalio skleidžiamos šviesos ir žaibo blykstės" - Mark Twain.

Sukūrėte puikią verslo idėją? Nepasilikite jos tik sau ir artimos aplinkos ar atsitiktinei auditorijai, leiskite jai šviesti interneto platybėse ir būti matomai lyg žaibo blykstei!

Interneto svetainė - verslo veidas internete. Socialinių tinklų marketingas (facebook, instagram, linkedin ir kt.) - veidas su skoningu makiažu ir pati geriausia priemonė ne tik sudominti potencialų klientą, bet ir išlaikyti jo dėmesį, užsitarnauti lojalumą bei "įdarbinti" jį auginant klientų ratą.

Jei jau būti internete - tai tik Google TOP 10!

Nusprendus drauge įgyvendinti kosnultacijos metu aptartus rekomenduojamus veiksmus - pirminė konsultacija - dovana.

SEO PASLAUGOS | TINKLAPIO KŪRIMAS | TEKSTAI | SKAITMENINĖ RINKODARA | SOCIALINIŲ TINKLŲ MARKETINGAS | KONSULTACIJOS

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite vertingų patarimų tiesiai į pašto dėžutę.