Skaitmeninė rinkodara

Socialinių tinklų marketingas

Sukūrėte verslo idėją? Vizitinė kortelė internete - šiuolaikiškas, estetiškas, vartotojui artima kalba kalbantis ir maksimaliai su paieškos sistemomis suderintas tinklalapis. Ar to pakanka šiuolaikiniam vartotojui? Nepakanka. 

Socialinių tinklų marketingas (socialinis marketingas), kas tai? 

Tai jūsų verslą reprezentuojanti paskyra socialiniame tinkle (facebook, instagram, linkedin ir kt.), o dar tiksliau, tai asmeninis prekės ženklas (asmuo - ekspertas), slypintis už jūsų verslo fasado internete. 

Ar man to reikia?

Nesvarbu kokia jūsų verslo idėja, be išimties, TAIP, jeigu norite užsitikrinti maksimalią potencialių klientų auditoriją. 

Kodėl turėčiau turėti ir nuosekliai vesti paskyrą socialiniame tinkle?

  • Jūsų verslo kalba socialiniame tinkle - pati geriausia priemonė ne tik pasiekti ir sudominti potencialų klientą, bet ir išlaikyti jo dėmesį, užsitarnauti lojalumą bei "įdarbinti" jį auginant klientų ratą.
  • Interneto svetainė - verslo atspindys, vizitinė kortelė ir gražus fasadas internete. Šiuolaikiniame socialinių tinklų valdomame pasaulyje vartotojas prioritetą teikia tam verslui, kur pažįstamas ne tik fasadas, bet ir asmeninis prekės ženklas, tai, kas slypi už jo. Jeigu vartotojas gali rinktis, pirkti paslaugą iš verslo, kur mato tik fasadą, ar iš verslo, kur atstovas, kaip ekspertas, komunikuoja įdomiu turiniu, veda dialogą socialiniuose tinkluose - vienareikšmiškai, vartotojas pasirinks tą, kuris aktyvus ir pažįstamas iš socialinių tinklų. 
  • Didelė nauda iš SEO perspektyvos. Paskyra socialiniame tinkle - stiprus šaltinis internete, vedantis į jūsų interneto svetainę. 

Iki šiol nevedėte paskyros socialiniuose tinkluose? Nuo ko pradėti? Kaip planuoti turinį?

Skaitmeninė rinkodara. Kiek kainuoja?


Socialinių tinklų marketingas. Paslaugų komplektai

Komunikabilus, mini

Mėnesio įrašų parengimas ir publikavimas vienoje paskyroje (facebook, instagram ar kt.). Iki 10 įrašų / mėn.

Įrašą sudaro: tekstas + maketas (jeigu neturite nuotraukos - surandama iš nemokamų nuotraukų katalogų. Galimos minimalios nuotraukų korekcijos, teksto uždėjimas) + paskelbimas sutartu grafiku.


Vienos paskyros reklamų kūrimas ir administravimas: + 50 Eur / mėn.

150 Eur

Komunikabilus, opti

Dalinis profilio administravimas. Mėnesio turinio parengimas ir publikavimas vienoje paskyroje (facebook, instagram ar kt.). Iki 30 turinio vienetų (8 sienos įrašai + 22 istorijų įrašai).

Įrašą sudaro: tekstas + maketas (jeigu neturite nuotraukos - surandama iš nemokamų nuotraukų katalogų. Galimos minimalios nuotraukų korekcijos, teksto uždėjimas) + paskelbimas sutartu grafiku. Istorijos išsiunčiamos klientui savarankiškam jų paskelbimui.


Vienos paskyros reklamų kūrimas ir administravimas: + 50 Eur / mėn.

290 Eur

Komunikabilus, maxi

Galimas pilnas vienos paskyros (facebook, instagram ar kt.) aptarnavimas: paskyros sukūrimas, turinio kūrimas ir talpinimas (sienos įrašai, 8-10 vnt./mėn; istorijų įrašai 1-2 vnt./d.), komentarų ir žinučių valdymas. Įrašai skelbiami sutartu grafiku, istorijos išsiunčiamos sutartu grafiku savarankiškam įkėlimui.

Planas sudaromas individualiai, kaip ir galutinė projekto kaina.


Vienos paskyros reklamų kūrimas ir administravimas: + 50 Eur / mėn.

Nuo 490 Eur

Facebook, Instagram reklamų kūrimas ir administravimas

Mėnesinis vienos paskyros reklamų kūrimas ir administravimas, konsultavimas rengiant paskyros įrašus bei reklaminius įrašus, reklaminių įrašų sukūrimas (iki 3 vnt.).

180 Eur

Socialinių tinklų marketingas. Paslaugų komponentai

Tekstai komunikacijai socialiniuose tinkluose

Iki 250 žodžių.

10 Eur

(vnt.)

Reklaminiai tekstai

Trumpi tekstai: šūkiai, tekstai reklamai, skelbimai.

30 Eur

Maketas komunikacijai socialiniuose tinkluose

Tekstai + maketavimas

28 Eur

Maketavimas

Maketas skelbimui, įrašui socialiniame tinkle. Tinkamų liustracijų paieška ir pritaikymas.

20 Eur

(val.)

"Skirtumas tarp parinkto BEVEIK TEISINGO ir TEISINGO žodžio, tai lyg skirtumas tarp jonvabalio skleidžiamos šviesos ir žaibo blykstės" - Mark Twain. 

Sukūrėte puikią verslo idėją? Nepasilikite jos tik sau ir artimos aplinkos ar atsitiktinei auditorijai, leiskite jai šviesti interneto platybėse ir būti matomai lyg žaibo blykstei.