SEO paslaugos

Jei būti internete - tai tik Google Top 10!

 

SEO paslaugos. SEO optimizacija. SEO marketingas. Kokią "magiją" atlieka SEO specialistas, kas yra SEO optimizacija ir kokią įtaką tai turi srautams į interneto svetainę? Kuo skiriasi vidinis SEO ir išorinis SEO?

SEO optimizavimas (angl. search engine optimisation), tai strategija ir nuoseklus, tęstinis darbų procesas, kurio metu internetinė svetainė optimizuojama taip, kad būtų maksimaliai suderinta su paieškų sistemomis (vidinis SEO), sukuriama ir įgyvendinama išorinių nuorodų strategija (išorinis SEO). Rezultatas - internetinė svetainė Google top 10, neperkant Google adwords paslaugų. 

SEO projektas:

 • vidinis SEO
 • išorinis SEO
 • SEO marketingas

Kaip atliekamas SEO optimizavimas ir kuo svarbus kiekvienas šių etapų - informacija žemiau. 

Skirtumas tarp parinkto beveik teisingo ir teisingo žodžio, tai lyg skirtumas tarp jonvabalio skleidžiamos šviesos ir žaibo blykstės" (angl. The difference between the almost right word and the right word is the difference between the lightning bug and the lightning). Mark Twain.

Būkite tikri, kad naudojate teisingus žodžius savo interneto svetainėje (elektroninėje parduotuvėje), būkite matomi internete, kaip žaibo blykstė, o ne jonvabalio skleidžiama šviesa!

SEO paslaugos. SEO projekto komponentai

SEO auditas

SEO analizė, kurios metu ištiriamas Jūsų tinklalapis ir jo suderinamumas su paieškos sistemomis. SEO specialistas pateikia detalią ataskaitą, kurioje atsispindi stipriosios interneto svetainės pusės ir silpnosios, taisytinos vietos. Techniškai ir estetiškai tvarkingas, su paieškos sistemomis suderintas tinklalapis - pirmasis tvirtas žingsnis rezultato link.

Raktinių žodžių tyrimas

Raktinis žodžiai - tai žodžiai ir frazės, kuriuos vartotojai linkę vesti paieškoje, ieškodami su jūsų verslu susijusių paslaugų ar prekių. Šio darbų etapo metu identifikuojami jūsų verslo rinkos raktiniai žodžiai, kuriuos turėtumėte naudoti interneto svetainės tekstiniame turinyje, struktūroje. Rekomenduojami svetainės medžio pakeitimai.

Vidinis SEO. Svetainių optimizavimas

Vidinis SEO - svetainių turinio optimizavimas, remiantis rinkos raktinių žodžių tyrimo rezultatais. Struktūros, teisingo svetainės medžio suformavimas, URL nuorodų pakeitimai, vidinių nuorodų tinklas,  tekstų rašymas ar optimizavimas, iliustracijų SEO optimizacija, meta įrašai ir kt.

Išorinis SEO

Išorinis SEO - nuorodų, vedančių į internetinę svetainę, tinklo strategijos sukūrimas bei realizavimas. SEO komunikacijos strategija rengiama individualiai, atlikus vidinį SEO ar jo metu.

Ataskaita. SEO priežiūra

Įgyvendinus SEO projektą, klientui pateikiama detali darbų ataskaita. SEO priežiūra: aptariamos rekomendacijos, kaip kurti naują turinį interneto svetainėje, išlaikyti užimtas pozicijas paieškų rezultatų eilėje. 

SEO marketingas

Galimi tęstiniai SEO priežiūros darbai, atliekami užbaigus SEO projektą. SEO marketingas leidžia užtrikrinti jau užimtas pozicijas bei plėsti jas pagal kitus naudingus verslui raktažodžius, auginami lankytojų srautai. 

SEO paslaugos. Kiek kainuoja?


Paslaugų komplektai

SEO projektas

Projektas, apimantis visą aukščiau paminėtų paslaugų kompleksą (rekomenduojama)

nuo  1400 Eur

Vidinis SEO

SEO auditas, raktinių žodžių tyrimas, interneto svetainės turinio optimizavimas, kad ši taptų maksimaliai suderinama su paieškos sistemomis.

nuo 450 Eur

Išorinis SEO

Išorinių nuorodų strategijos sudarymas ir įgyvendinimas. Atskirai be vidinio SEO elementų paslauga nėra atliekama (nebus rezultatyvu).

nuo --- Eur

SEO marketingas

Tolimesni reguliarūs išorinio SEO darbai, skirti išlaikyti ir plėsti  pozicijas Google TOP'e bei didinti srautus į interneto svetainę. 

nuo 180 Eur

(mėn.)

SEO mokymai

Konsultacijos verslui: individualūs, grupiniai personalo mokymai, administruojantiems interneto svetainę ir norintiems išmokti SEO pagrindų.

nuo 180 Eur

Paslaugų komponentai

nuo 115 Eur

Raktinių žodžių tyrimas

Užsakyti e-parduotuvėje

nuo 115 Eur

Svetainių tekstinio turinio optimizavimas

Pagrindinių standartinių tinklapio dalių tekstinio turinio redagavimas / sukūrimas, remiantis rinkos raktinių žodžių tyrimo rezultatais. Meta įrašų redagavimas / sukūrimas. 

nuo 210 Eur

Svetainių kūrimas

Šiuolaikiška, reprezentatyvi, maksimaliai suderinta su paieškos sistemomis ir lengvai valdoma interneto svetainė. Išsamiau.

nuo 420 Eur

SEO straipsnių rašymas

SEO straipsniai, pranešimai spaudai, straipsniai spaudai, internetinių svetainių tekstai, reklaminiai tekstai, tekstai komunikacijai socialiniuose tinkluose, kiti trumpi tekstai. Išsamiau.

nuo 25 Eur

Verslo konsultacijos

Trukmė: iki 1,5 val.

Įsigyti konsultaciją

80 Eur

(val.)

Jūsų interneto svetainė Google top 10


  Sukūrėte puikią verslo idėją? Nepasilikite jos tik sau ir artimos aplinkos ar atsitiktinei auditorijai. Užimkite užtikrintas pozicijas Google Top 10 ir užsitikrinkite kasdienius potencialios auditorijos srautus. 

  SEO paslaugos. SEO optimizacija. SEO marketingas. SEO mokymai. Internetinė svetainė Google TOP 10, neperkant Google adwords reklamos.


  TIK NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATORIAMS:


  • Išskirtiniai pasiūlymai
  • Nemokama 20 minučių konsultacija
  • Žinutė apie naujausią įrašą


  Spausk žemiau esantį mygtuką ir prenumeruok: