SEO paslaugos

Jei būti internete - tai tik Google Top 10!

 

SEO paslaugos. SEO optimizacija. Vienkartinis (pirminis) SEO projektas. SEO marketingas (tęstiniai darbai užbaigus pirminį projektą). Kokią magiją atlieka SEO specialistas, kas yra SEO ar SEO optimizacija? Kuo skiriasi vidinis SEO ir išorinis SEO?

SEO (angl. search engine optimisation), tai nuoseklus ir tęstinis darbų procesas, kurio metu optimizuojamas tinklalapis maksimaliam suderinamumui su paieškų sistemomis, sukuriama ir įgyvendinama išorinių nuorodų strategija. Visų šių veiksmų rezultatas - jūsų svetainė Google top  10, neperkant Google adwords paslaugų. 

Detalus veiksmų planas klientui sudaromas individualiai, įvertinus verslo tipą, tikslinę rinką ir kitus individualius faktorius. SEO optimizacija, tai procesas, kurio metu nuolatos palaikomas ryšys su klientu, o įgyvendinus suplanuotą strategiją - pateikiama detali ataskaita bei rekomendacijos rezultatui išlaikyti. 

SEO optimizacija - tai strategija ir daugybė ją lydinčių nuoseklių veiksmų, kurių dėka būtent jūsų verslas bus surandamas potencialaus kliento, ieškančio jūsų teikiamos paslaugos ar produkto internete. Kokybiškai atliktos SEO paslaugos - dėmesys kokybiškos auditorijos, potencialių klientų, kuriems aktualus jūsų kuriamas produktas. 

SEO specialisto atliekamą "magiją" puikiai apibūdina ši Marko Tveno frazė: "Skirtumas tarp parinkto beveik teisingo ir teisingo žodžio, tai lyg skirtumas tarp jonvabalio skleidžiamos šviesos ir žaibo blykstės" (angl. The difference between the almost right word and the right word is the difference between the lightning bug and the lightning). 

Būkite tikri, kad naudojate tuos teisingus,  būkite ryškūs ir matomi, kaip žaibo blykstė, o ne jonvabalio skleidžiama šviesa!

SEO paslaugos. Kas sudaro pirminį SEO projektą?

SEO auditas

SEO analizė, kurios metu ištiriamas Jūsų tinklalapis ir jo suderinamumas su paieškos sistemomis. SEO specialistas pateikia detalią ataskaitą, kurioje atsispindi stipriosios Jūsų interneto svetainės pusės ir silpnosios, taisytinos vietos. Techniškai ir estetiškai tvarkingas, su paieškos sistemomis suderinamas tinklalapis - pirmasis tvirtas žingsnis rezultato link.

Raktinių žodžių tyrimas

Raktažodis - tai tas teisingas žodis, leidžiantis internete potencialiam klientui surasti būtent Jūsų verslą. Šio darbų etapo metu identifikuojami raktiniai žodžiai, kuriais turėtumėte "kalbėti" interneto platybėse, kad jūsų kalba pasiektų tinkamą ir plačią auditoriją.

Vidinis SEO. Tinklapio turinio optimizavimas

Tekstai. Remiantis rinkos raktinių žodžių tyrimo rezultatais, optimizuojamas interneto svetainės turinys. Šio darbų etapo metu vyksta: tinklalapio tekstų ruošimas ar redagavimas, kuriami ar redaguojami meta įrašai.

Išorinis SEO

Nuorodų tinklo strategijos sukūrimas bei realizavimas. Strategija ir konkretūs išorinio SEO įrankiai parenkami ir rekomenduojami klientui individualiai, priklausomai nuo verslo tipo, apimties, tikslinės auditorijos tipo.

Ataskaita. Rekomendacijos tolimesniems veiksmams

Įgyvendinus SEO projekto strategiją, kartu su detalia darbų ataskaita pateikiamas rekomendacijų planas tolimesniems veiksmams, ne tik užtikrinsiantiems pasiektą rezultatą - užimtą poziciją, bet ir auditorijos plėtrą internete.

Klientui pageidaujant, galimas tolimesnis bendradarbiavimas, nusimatant mėnesinius palaikymo darbus (SEO marketingas) ar konsultacija, kurios metu dedikuotas atsakingas asmuo supažindinamas su tolimesniais rekomenduojamais veiksmais. 

SEO paslaugos. Kiek kainuoja?


Paslaugų komplektai

Pirminis SEO projektas

Projektas, apimantis visą aukščiau paminėtų paslaugų kompleksą (rekomenduojama)

nuo  1200 Eur

Vidinis SEO

SEO auditas jūsų svetainei, raktinių žodžių tyrimas, interneto svetainės turinio optimizavimas.

nuo 450 Eur

Išorinis SEO

Atskirai be vidinio SEO elementų paslauga nėra atliekama (nebus rezultatyvu).

nuo --- Eur

SEO marketingas (SEO priežiūra)

Tolimesni palaikymo darbai pagal parengtą strategiją, užtikrinantys užimtas pozicijas ir auditorijos plėtrą internete

nuo 120 Eur

(mėn.)

Paslaugų komponentai

SEO auditas

nuo 95 Eur

Raktinių žodžių tyrimas

nuo 95 Eur

Tinklapio tekstinio turinio optimizavimas

Pagrindinių standartinių tinklapio dalių tekstinio turinio redagavimas / sukūrimas, remiantis rinkos raktinių žodžių tyrimo rezultatais. Meta įrašų redagavimas / sukūrimas. 

nuo 210 Eur

Tinklapio kūrimas

Šiuolaikiška, reprezentatyvi, maksimaliai suderinta su paieškos sistemomis ir lengvai valdoma interneto svetainė. Išsamiau.

nuo 350 Eur

Tekstai

Tekstų rašymas. Straipsniai, pranešimai spaudai, SEO straipsniai, WEB tekstai, reklaminiai tekstai, tekstai komunikacijai socialiniuose tinkluose. Išsamiau.

nuo 25 Eur

Konsultacija

Perkant SEO paslaugų paketą, 1 valandos konsultacija - nemokamai.

75 Eur

(val.)

Jūsų interneto svetainė Google top 10


    Sukūrėte puikią verslo idėją? Nepasilikite jos tik sau ir artimos aplinkos ar atsitiktinei auditorijai, leiskite jai  šviesti interneto platybėse ir būti matomai lyg žaibo blykstei. 

    SEO paslaugos. SEO optimizacija. SEO priežiūra. SEO markettingas. Interneto svetainė Google top 10, neperkant Google adwords reklamos. Tinklalapis, socialinių tinklų marketingas, reklama Facebook ir srautai.


    Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite naudingų patarimų tiesiai į pašto dėžutę.