Apie

Pardavimai ir marketingas mane lydi jau kiek daugiau nei dešimtmetį. Per tą laiką vadovavau pardavimų komandoms, atstovavau reprezentuojamas įmones svarbiausiems jų klientams ir "medžiojau" naujus. Mano patirties krepšelyje ne vienas sukurtas socialinis projektas, reklaminė kampanija, puokštė straipsnių ir interviu spaudoje, sukurti aktyvūs atstovaujamų projektų gyvenimai socialiniuose tinkluose. 

Kodėl ASTERI? 

ASTERI (iš graikų kalbos - žvaigždė), simbolizuoja pagrindinį įmonės tikslą ir atlikto projekto rezultatą: jūsų verslo idėja - išsiskirianti ir šviečianti beribėje interneto platybėje, kaip ir žvaigždė beribiame danguje.

Puiki verslo idėja - visko pagrindas. Tačiau kaip ir menininkui, kuriančiam autorinį darbą, taip ir verslininkui, vystančiam verslo idėjas, gyvybiškai svarbus elementas - auditorija.

Kaip pasiekti verslo auditoriją? 

Gyvename laikais, kai aktualių produktų, prekių ar paslaugų dažniausiai vartotojas pirmiausia ieško INTERNETE. Taip darau aš, neabejoju, dažniausiai taip darote ir JŪS. 

Įvertinant pasaulyje vykstančius įvykius ir spartų technologijų žengimą pirmyn, drąsiai teigčiau, kad šiuolaikinio verslo sėkmė slypi po šia formule:

Verslo idėja + Interneto svetainė + SEO + Socialinių tinklų marketingas = Pardavimai internetu.

SEO specialisto atliekamą "magiją" geriausiai apibūdina Marko Tveno frazė: "Skirtumas tarp parinkto BEVEIK TEISINGO ir TEISINGO žodžio, tai lyg skirtumas tarp jonvabalio skleidžiamos šviesos ir žaibo blykstės".

Būkite tikri, kad kalbėdami savo potencialiam klientui internete, kalbate teisinga ir jam suprantama kalba. Būkite tikri, kad naudojate tuos teisingus žodžius, būkite ryškūs ir matomi internete, kaip žvaigždė ar žaibo blykstė danguje, o ne jonvabalio skleidžiama šviesa.

Kaip tai padaryti? 

Avalynę patikite batsiuviui, automobilio remontą - servisui, o verslo idėją google top 10 patikėkite ASTERI.


Iki susitikimo,

Joana

Atsiliepimai


Sukūrėte verslo idėją? Nepasilikite jos tik sau ir artimos aplinkos ar atsitiktinei auditorijai, leiskite jai šviesti interneto platybėse ir būti matomai lyg žaibo blykstei!

Kaip tai padaryti? Susisiekime

Paslaugos

SEO paslaugos. SEO optimizacija. SEO priežiūra. Interneto svetainė Google top 10, neperkant Google adwords reklamos. Pardavimai internetu: tinklalapis, socialinių tinklų marketingas ir reklama socialiniuose tinkluose, įdomus ir matomas turinys - raktas į sėkmę.


TIK NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATORIAMS:


  • Išskirtiniai pasiūlymai
  • Nemokama 20 minučių konsultacija
  • Žinutė apie naujausią įrašą


Spausk žemiau esantį mygtuką ir prenumeruok: