Apie

Pardavimai ir marketingas mane lydi jau šiek tiek daugiau nei dešimtmetį. Per tą laiką vadovavau pardavimų komandoms, atstovavau reprezentuojamas įmones svarbiausiems jų klientams ir "medžiojau" naujus. Mano patirties krepšelyje ne vienas sukurtas socialinis projektas, reklaminė kampanija, puokštė straipsnių ir interviu spaudoje, sukurtas aktyvus atstovaujamų projektų gyvenimas socialiniuose tinkluose. 

Kodėl ASTERI? 

ASTERI (iš graikų kalbos - žvaigždė), simbolizuoja pagrindinį įmonės tikslą ir atlikto projekto rezultatą: jūsų verslo idėja - išsiskirianti ir šviečianti beribėje interneto platybėje, kaip ir žvaigždė beribiame danguje.

Puiki verslo idėja - visko pagrindas, atlikote. Tačiau kaip ir menininkui, kuriančiam autorinį darbą, taip ir verslininkui, vystančiam verslo idėjas, gyvybiškai svarbus elementas - auditorija.

Kaip pasiekti verslo auditoriją? 

Pripažinkime, gyvename laikais, kai aktualių produktų, prekių ar paslaugų dažniausiai vartotojas pirmiausia ieško INTERNETE. Taip darau aš, neabejoju, dažniausiai taip darote ir JŪS. 

Tad įvertinant pasaulyje vykstančius įvykius ir spartų technologijų žengimą pirmyn, šiuolaikinio verslo sėkmė slypi po šia formule:

Verslo idėja + Interneto svetainė + SEO + Socialinių tinklų marketingas = Pardavimai internete

SEO specialisto atliekamą "magiją" geriausiai apibūdina Marko Tveno frazė: "Skirtumas tarp parinkto BEVEIK TEISINGO ir TEISINGO žodžio, tai lyg skirtumas tarp jonvabalio skleidžiamos šviesos ir žaibo blykstės".

Būkite tikri, kad kalbėdami savo potencialiam klientui internete, kalbate teisinga ir jam suprantama kalba. Būkite tikri, kad naudojate tuos teisingus žodžius, būkite ryškūs ir matomi, kaip žvaigždė ar žaibo blykstė, o ne jonvabalio skleidžiama šviesa.

Kaip tai padaryti? 

Avalynę patikite batsiuviui, automobilio remontą - servisui, o verslo idėją google top 10 patikėkite ASTERI.


Iki susitikimo,

Joana

Darbų pavyzdžiai


Tinklaraštis "Viskas BE"

Sukurtas tinklalapis, logotipas, tekstai interneto svetainei, SEO straipsniai, straipsniai spaudai, tinklaraščio įrašai. 

Reguliarus turinio planavimas ir paskyrų valdymas socialiniuose tinkluose (Facebook, Instagram: @viskasbe). Tekstai ir maketai.

www.viskasbe.lt

Ashraf masažo studija

Socialinių tinklų marketingas. Turinio planavimas, rengimas ir publikavimas socialiniame tinkle Facebook.


https://www.facebook.com/asrafomasazostudija/


Kelionių agentūra "Viatora"

Tekstai, straipsniai. Parengta kelios dešimtys straipsnių apie skirtingas pasaulio šalis.

"Džiaugiuosi, kad radome bendrą kalbą ir puikiai aprašėte šalis, miestus. "Skanus" akiai ir širdžiai pateikimas!",- Aida Ražinskienė

www.viatora.lt

Tinklaraštis "OK, But First Breakfast"

Sukurtas tinklalapis, logotipas.
www.okbutfirstbreakfast.lt


Sukūrėte verslo idėją? Nepasilikite jos tik sau ir artimos aplinkos ar atsitiktinei auditorijai, leiskite jai šviesti interneto platybėse ir būti matomai lyg žaibo blykstei!

SEO paslaugos. SEO optimizacija. SEO priežiūra. Interneto svetainė Google top 10, neperkant Google adwords reklamos. Tinklalapis, socialinių tinklų marketingas: įdomus turinys - raktas į sėkmę.


Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite nemokamų naudingų patarimų tiesiai į pašto dėžutę.